Yaşam Halı ve Koltuk Yıkama Açıldı

Ana Sayfa » Nazilli » Yaşam Halı ve Koltuk Yıkama Açıldı
Paylaş
Tarih : 13 Nisan 2017 - 0:22

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık işletmeciliğini Hanife Çankaya’nın yaptığı Yaşam Halı ve Koltuk yıkama servisinin açılış törenine katılarak açılış kurdelesini kesti. Eski Sanayi 34 Sokak No: 61’de düzenlenen ve ikinci şubesini açan Yaşam Halı ve Koltuk yıkama servisinin açılış törende konuşan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli’deki tüm iş yeri açılışlarına katılmaya özen gösterdiğini söyleyerek, “Nazilimizin gelişmesinde iş yeri sahibi esnaf kardeşlerimiz büyük bir görev üstelenmektedir. İş yeri sahiplerimiz hem verdikleri hizmet hem de istihdam sağlanması açısından önemlidir. Kardeşimize hayırlı işler ve bol kazançlar diliyorum”dedi.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından iş yerini gezen Başkan Alıcık iş yeri hakkında işletmecisinden bilgi alarak davetlilerle birlikte bir süre sohbet etti.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

image

BENZER HABERLER

Tekerlekli sandalyesi sayesinde artık Ali’de dışarı çıkacak

Nazilli Belediyesi 18 yaşındaki Ali Altındiş’e hediye ettiği manuel tekerlekli sandalye sayesinde anne babasına yük olmaktan kurtardı. 3 aylıkken

Nazilli’de Havalar Isınacak

Son yılların en soğuk kışlarından birini yaşayan Nazilli’liler, bugünden itibaren hava sıcaklıklarının artması ile baharı yaşayacak.

Yanan evin tadilatını Nazilli Belediyesi yapacak

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, geçtiğimiz ay İsabeyli Mahallesinde tüpten çıkan yangın sonrası çatısı tamamen yanmış olan ve

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz