Yanan evin tadilatını Nazilli Belediyesi yapacak

Ana Sayfa » Nazilli » Yanan evin tadilatını Nazilli Belediyesi yapacak
Paylaş
Tarih : 09 Şubat 2017 - 20:47

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, geçtiğimiz ay İsabeyli Mahallesinde tüpten çıkan yangın sonrası çatısı tamamen yanmış olan ve büyük maddi hasarın meydana geldiği evde incelemelerde bulundu. Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Erdemir, Fen İşleri Sevkan Pekuğur, İmar ve Şehircilik Müdürü Koray öden, Nazilli Belediyesi İsabeyli Mahallesi Sorumlusu Şeref özmen ve İsabeyli Mahalle Muhtarı Birkan Çelik ile birlikte yanan evi inceleyen Başkan Alıcık evin bir an önce oturulabilir hale gelmesi için gerekenlerin yapılması talimatını verdi.  Mehmet ve Ali Anneleri Refika İnanoğlu ile birlikte oturdukları evin yangından sonra büyük hasar görmesinden dolayı mağdur duruma düşerek geçici olarak başka bir yere yerleştirildi. Ailenin yaralarının bir an önce sarılması gerektiğini söyleyen Başkan Alıcık İnanoğlu ailesine büyük geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Maddi imkânları kısıtlı olan İnanoğlu kardeşlerle konuşan Alıcık; “Biz Nazilli Belediyesi olarak yangının meydana geldiği evin tekrar kullanılabilir bir hale getirilmesi için gerekli tüm çalışmaları üstleneceğiz. önce evin temizliğini gerçekleştirecek daha sonra tadilat çalışmalarını başlatacağız Allah’ın izniyle evde yangının tüm izlerini silerek evi tekrar kullanılabilecek hale getireceğiz. Hepimize tekrar geçmiş olsun. Allah daha büyük felaketlerden korusun” dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

image

BENZER HABERLER

Yaşam Halı ve Koltuk Yıkama Açıldı

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık işletmeciliğini Hanife Çankaya’nın yaptığı Yaşam Halı ve Koltuk yıkama servisinin açılış törenine

Tekerlekli sandalyesi sayesinde artık Ali’de dışarı çıkacak

Nazilli Belediyesi 18 yaşındaki Ali Altındiş’e hediye ettiği manuel tekerlekli sandalye sayesinde anne babasına yük olmaktan kurtardı. 3 aylıkken

Nazilli’de Havalar Isınacak

Son yılların en soğuk kışlarından birini yaşayan Nazilli’liler, bugünden itibaren hava sıcaklıklarının artması ile baharı yaşayacak.

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz