Wiacamp’da Sertifika heyecanı

Ana Sayfa » Didim » Wiacamp’da Sertifika heyecanı
Paylaş
Tarih : 26 Temmuz 2016 - 9:03

Didim Belediyesi ve Adnan Menderes Üniversitesi işbirliğiyle 16-24 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşen Uluslararası Resim ve Sanat Çalıştayı kampın da katılımcılara sertifika verildi.

didimkampodul2016

Tavşanburnu Tabiat Parkında bu yıl 7.si düzenlenen Wiacamp Sanat ve Resim Çalıştayı yabancı ve yerli sanatçıların katılımı ile gerçekleşti. Kampa 20’i yabancı 35’i yerel olmak üzere 55 sanatçı katılırken Kampta ülkemizi uluslararası alanda tanıtarak; kültürel diyaloğu geliştirmek ve yerel ile amatör sanatçı ayrımı yapmadan bir arada doğa ile baş başa sanatsal çalışmalar yapıldı.
Çalıştaya katılan çeşitli ülke sanatçıları tarafından ülkemiz barışına ithafen yapmış olduğu birbirinden güzel eserler sergilenirken, sanatçılara da katılım sertifikaları verildi.
Sertifika töreninde konuşma yapan Didim Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Naşit Oskay, sözlerine, yoğun çalışma temposu sebebi ile programa katılamayan Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay’ın selamını ileterek başlarken sanata ve sanatçılara ev sahipliği yapmaktan onur duyduklarını ifade etti. Oskay, sanatçılara her zaman destek olacaklarını da sözlerine ekledi.
Sertifikalarını Kuratör Şükrü Kara ve Didim Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Naşit Oskay’ın elinden alan sanatçılar başta Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

image

BENZER HABERLER

DİDİM BELEDİYESİ’İNDEN KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYURULUR

Yeni Asır Gazetesi‘ n de 17.08.2016 tarihinde yayımlanan , tamamen gerçek dışı iftiralar içeren haberle ve bu güne kadar bilinen çıkar çevrelerince

Başkan Atabay Mavişehir Spor Kompleksinin açılışını yaptı

Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay Mavişehirde Spor Kompleksi ve Dinlenme yerinin açılışını yaptı. Didim Belediyesi tarafından yenilen içerisinde

Didim Belediyesi Yaz Okulları Açıldı

“Okullar hayat olsun” projesi kapsamında Didim Belediyesi’nin açmış olduğu, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü,

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz