O AN Photography Açıldı

Ana Sayfa » Nazilli » O AN Photography Açıldı
Paylaş
Tarih : 24 Ocak 2017 - 21:11

Nazilli’de Altıntaş Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi PTT alt sokağında ‘o anı yakalamak bizim işimiz’ sloganı ile faaliyetine başlayan O AN Photography stüdyosunun açılış törenine Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Ticaret Odası Başkanı Nuri Aslan, Nazilli AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Satılmış ve çok sayıda davetli katıldı. Açılış töreninde açılışa katılan davetliler ve vatandaşa lokma ikramında bulunuldu. Düğün, nişan, sünnet, model çekimleri, ürün katalog çekimleri ile hizmet verecek olan O AN Photography sahibi Rasim Agan ve profesyonel ekibi 4 K video çekimi ile Nazilli’de farklı bakış açısıyla alanlarında fark oluşturacaklarını ifade ederek “O anı yakalamak bizim işimiz” diye konuştular..

Okunan dualar eşliğinde işyerinin açılış kurdelesini kesen Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık; yeni bir iş yeri açılışında beraber olmanın mutluluğunu yaşadığını, bu işyerinin de, sahibine ve Nazilli’ye hayırlı olmasını diledi. Nazilli’nin ekonomisinin her geçen gün daha da ileriye doğru gittiğini ve daha da modernleştiğini söyleyen Başkan Alcık; “Belediye başkanı olarak fırsatım oldukça iş yerlerinin açılışlarında işyeri sahiplerinin yanlarında olmaya çalışıyorum. Bu özel ve güzel günlerini paylaşarak bir nebze de olsun destek çıkarak elimizden geleni yapıyoruz. Bu genç arkadaşımız açtığı iş yeri ile en azından yanında çalıştıracağı 2-3 kişinin ekmek kapısı olacak, yaptığı güzel işlerle hem kendi kazanacak hem de Nazilli ekonomisine katkı sağlayacak. Bende bu genç arkadaşımıza iş ve aş derdine kendi çaplarında çare olmalarından dolayı tebrik ediyor başarılar diliyorum. Allah bol kazançlar versin” dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

image

BENZER HABERLER

Yaşam Halı ve Koltuk Yıkama Açıldı

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık işletmeciliğini Hanife Çankaya’nın yaptığı Yaşam Halı ve Koltuk yıkama servisinin açılış törenine

Tekerlekli sandalyesi sayesinde artık Ali’de dışarı çıkacak

Nazilli Belediyesi 18 yaşındaki Ali Altındiş’e hediye ettiği manuel tekerlekli sandalye sayesinde anne babasına yük olmaktan kurtardı. 3 aylıkken

Nazilli’de Havalar Isınacak

Son yılların en soğuk kışlarından birini yaşayan Nazilli’liler, bugünden itibaren hava sıcaklıklarının artması ile baharı yaşayacak.

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz