Nazilli Esnafından Dövizini Bozdur Ülkene Sahip Çık Projesi

Ana Sayfa » Nazilli » Nazilli Esnafından Dövizini Bozdur Ülkene Sahip Çık Projesi
Paylaş
Tarih : 09 Aralık 2016 - 4:28

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Türk lirasının değer kazanması için yaptığı döviz bozdurma çağrısına Nazilli ilçesindeki esnaftan destek geldi.

nazilli_esnaf_destek-1

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Türk lirasının değer kazanması için yaptığı döviz bozdurma çağrısına Nazilli ilçesindeki esnaftan destek geldi.

nazilli_esnaf_destek-1Reklamcı Furkan Eftal Kırlıoğlu, ortağı Gökhan Dikbaşoğlu’yla birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısına destek verdiklerini, 500 dolarını bozdurup makbuzuyla birlikte gelenlere kentin farklı noktalarında bulunan reklam tabelalarından istedikleri reklamları ücretsiz yayınlayacaklarını söyledi.

“Artık Amerika’nın bizi sömürmesini istemediğimiz için Nazilli’de bu kampanyaya destek veriyoruz” diyen Kırlıoğlu, tüm vatandaşların ellerindeki dolarları bozdurması gerektiğini dile getirdi.

Kırlıoğlu, “Artık bu cennet vatanımızın birilerine peşkeş çekilmesini istemiyoruz. Doları da istemiyoruz. Kim 500 dolar veya avro bozdurup faturasını getirirse, biz ona dev reklam panomuzda ücretsiz reklam yapacağız” dedi.

Bu kampanyada büyük esnaf, küçük esnaf ayrımı gözetilmemesi gerektiğini kaydeden Kırlıoğlu, kampanyayı duyan çok sayıda vatandaş ve esnafın kendilerine destek verdiğini dile getirdi.

Kırlıoğlu, ülkenin geleceği için böyle kampanyaların desteklenmesi gerektiğini sözlerine ekledi.

nazilli_esnaf_destek-2

SPONSOR REKLAMLAR

image

BENZER HABERLER

Yaşam Halı ve Koltuk Yıkama Açıldı

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık işletmeciliğini Hanife Çankaya’nın yaptığı Yaşam Halı ve Koltuk yıkama servisinin açılış törenine

Tekerlekli sandalyesi sayesinde artık Ali’de dışarı çıkacak

Nazilli Belediyesi 18 yaşındaki Ali Altındiş’e hediye ettiği manuel tekerlekli sandalye sayesinde anne babasına yük olmaktan kurtardı. 3 aylıkken

Nazilli’de Havalar Isınacak

Son yılların en soğuk kışlarından birini yaşayan Nazilli’liler, bugünden itibaren hava sıcaklıklarının artması ile baharı yaşayacak.

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz