“BENİ YİNE ÖLDÜRECEKLER” YAYGARASI KOPARAN HAŞMET’E YAN BAKAN BİLE YOK

Ana Sayfa » Aydın » “BENİ YİNE ÖLDÜRECEKLER” YAYGARASI KOPARAN HAŞMET’E YAN BAKAN BİLE YOK
Paylaş
Tarih : 08 Haziran 2017 - 14:27

 

Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) mensuplarıyla bağlantısını gösterir mesajları sosyal medyaya düşen Haldun Haşmet Aysan’ın tutarsız davranışları, ruh sağlığının bozulduğu yorumları yapılmasına neden oldu. Önce FETÖ’cü emniyet müdürleriyle bağını gösterir mesajları ortaya çıkan Aysan’ı şimdi de kripto olabileceği yönündeki ithamlar adeta bunalıma soktu.

BİR KEZ DAHA “BENİ ÖLDÜRECEKLER!” İHBARINDA BULUNDU

Bir anda baş FETÖ’cü şüphelisi konumuna gelen Aysan, FETÖ’cü algısını başka yöne çekmek için çare arayışına girdi ve daha önce de defalarca denediği can güvenliği olmadığı yalanına başvurdu.
İfadeye çağırılması ve gözaltına alınması an meselesi olduğunu çok iyi bilen Aysan’ın panik hali ve bir kez daha bilindik hastalığı olan “Beni öldürecekler!” ihbarında bulunması “Anlaşılan tehlike çanları Aysan için çalıyor!” dedirtti.

CAN DOSTU DA HAŞMET İÇİN DEVREDE

Terör örgütü mensuplarının kullandığı şifreli ByLock benzeri haberleşme sistemi olan ….. üzerinden yazıştığı ve bu mesajlarda kirli ilişkileri su yüzüne çıkan Aysan’ın, öldürüleceği yönündeki saçma iddiasına can dostu Aydın Haber 24 internet sitesi sahibi Servet Töz’ü de dahil ettiği görüldü.

PARA TRAFİĞİNDE ADI GEÇEN TÖZ; BİRDEN FAZLA TETİKÇİ OLDUĞU ALGISI YAPTI

Eli kanlı Terör Örgütü’nün haberleşme sistemini kullanan Aysan’ın, bazı mesajlarında Servet Töz’ün de adı para trafiğinde geçiyor.
Yedikleri ve içtikleri ayrı gitmeyen Aysan kafa kafaya verdi ve akıl almaz iddialarda bulunmaya başladılar.
Aysan’ın öldürülmek istendiği yönünde bir haber yapan Töz, bu iş için tutulan tetikçi sayısının birden fazla olduğunu belirtti.
FETÖ’cü şüphesini dağıtmaya yönelik hamle “sen neymişsin be Haşmet!” yorumlarıyla tiye alındı.

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI CİDDİYE ALMIYOR

Bir süre önce de benzer bir haber yapılmış ve Aysan tarafından ağır hakaretlere maruz kalan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya çağrı yapılarak; “Aysan’ı koruma altına alın!” denilmişti.
Asılsız ve ciddiyetten yoksun iddialar İçişleri Bakanlığı’nca dikkate alınmadığı gibi; öldürüleceği belirtilen Aysan’ın geçen sürede burnu dahi kanamadı.
Akşam yemeği sonrasında ailesiyle birlikte her gün Adnan Menderes Bulvarında yaya olarak gezintiye çıktığı görülen Aysan’ın vücut bütünlüğüne kimsenin kast ettiği bugüne kadar ne görüldü ne de duyuldu.
Kendisine yan bile bakılmayan Aysan’ın, FETÖ’cü şüphelisi konumundan çıkmak için attığı komik adımları Aydın’da eğlence konusu oluyor.

KARA KARA DÜŞÜNÜYOR

İçişleri Bakanlığı’nda görev yaptığı dönemde Gülen Cemaati (FETÖ/PDY) mensuplarıyla çok sıkı bağının olabileceği ve o dönemin incelenmesi gerektiği yönündeki yorumlar Aysan’ı kara kara düşündürüyor.
Dönemin İçişleri Bakanı İsmet Sezgin’e en yakın isimlerden biri olması nedeniyle, Gülen Cemaatinin önde gelen isimleriyle tanışıklığının üst düzeyde olabileceğine kesin gözüyle bakılıyor.
Bakan bürokratı olduğu o dönemde, Gülen Cemaati mensuplarına hatırı sayılır yardımlarının ortaya çıkmasından korkan Aysan adeta ecel terleri döküyor.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

image

BENZER HABERLER

AYDINLI MEHMET HOCA’DAN BİR MUCİZE DAHA

Uyguladığı alternatif tedavi yöntemleriyle tüm dünya tarafından tanınan Aydınlı Mehmet Hoca(PALA), 5. evre kanser teşhisi konulan hastayı fitoterapi

MİNİK EBRU HASTALIĞI AYDINLI MEHMET HOCA SAYESİNDE YENDİ

Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde yaşayan Aydınlı Mehmet Hoca olarak tanınan Mehmet Pala uyguladığı alternatif tedavi yöntemleriyle insanlara

AYDIN’DA DEVE GÜREŞİ COŞKUSU YAŞANDI
AYDIN’DA DEVE GÜREŞİ COŞKUSU YAŞANDI

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Efeler Diyarı Aydın Geleneksel Deve Güreşleri” Ilıcabaşı Mahallesi Ayter Alanında

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz