AYDINLI MEHMET HOCA’DAN BİR MUCİZE DAHA

Ana Sayfa » Aydın » AYDINLI MEHMET HOCA’DAN BİR MUCİZE DAHA
Paylaş
Tarih : 17 Haziran 2017 - 15:58

Uyguladığı alternatif tedavi yöntemleriyle tüm dünya tarafından tanınan Aydınlı Mehmet Hoca(PALA), 5. evre kanser teşhisi konulan hastayı fitoterapi ve havas ilmiyle hayata döndürdü.

Metafizik, fitoterapi, bioenerji alanlarında uzman olan Havas Alimi Aydınlı Mehmet Hoca’dan yeni bir başarı geldi. Uyguladığı alternatif tedavi yöntemleriyle tıbbın yetersiz kaldığı noktalarda vatandaşlara hizmet veren Aydınlı Mehmet Hoca, Konya’nın Ereğli ilçesinde yaşayan ve 5.evre kanser teşhisi konulan hastayı fitoterapi ve havas ilmiyle sağlığına kavuşturdu.

İlk değil

Aydınlı Mehmet Hoca’nın tedavi merkezlerini ziyaret ederek şifa bulan hasta sayısı gün geçtikçe artıyor. Geçtiğimiz günlerde Mehmet Pala’nın Denizli’de bulunan tedavi merkezine ulaşan Selime Demir’in kanser hastalığında alternatif tedavi yöntemleriyle başarıya ulaşılmıştı. Fitoterapi ve Havas ilmiyle karma destek tedavisi uygulayan Aydınlı Mehmet Hoca, Demir ailesinin yüzünü güldürmüştü.

Selime Demir’in tedavisini üstlenen Aydınlı Mehmet Hoca, ilk olarak uyguladığı tedavi yöntemleriyle tümörün dağılmasını durdurmuş ardından da gerileme evresine geçilmişti. Aileninde talebi üzerine bir yandan kemoterapiye devam eden Selime Demir’in tümörünün büyümesi engellendikten sonra kitlenin parçalanması için çalışma yapıldı. Aydınlı Mehmet Hoca ve ekip arkadaşları tarafından yürütülen destek çalışması kapsamında bioenerji, bitkisel takviye ve bazı manevi ilimler kullanıldı. Vücudun içerisinde bulunan oksijen oranının artmasıyla daha net sonuçlar alınan hastanın manyetik alanı ve tüm enerjisinin yeniden düzenlenmesine yönelik çalışmalar yapıldı.

Konya’dan Aydın’a uzanan şifa yolculuğu

Konya’nın Ereğli ilçesinde yaşayan İbrahim Aygül isimli kanser hastası vatandaş internette yaptığı araştırmada Aydınlı Mehmet Hoca’yı buldu. Ardından basında ve sosyal medyada çıkan haberleri incelediğini söyleyen Aygül, “İlk önce haberlerde gördük kendisini. Kaydı var. Herşeyi resmî. Daha sonra araştırdık ve önceki hastaları bulduk, görüştük. İlk olarak kendisine güvendik. Daha sonra raporlarımızı alarak Aydın’a geldik” dedi.

Aydınlı Mehmet Hoca’nın yardımcıları tarafından karşılandıklarını söyleyen Aygül ailesi, “Bizim Aydın’a gelişimiz adeta şifa yolculuğuydu. Hocamız bizden doktor tedavisini mutlaka istedi. Raporları görmeden bize yardımcı olmayacağını söyledi. Zaten kendiside ilk olarak doktorları görünmeyi öneriyor. Aydın’da 6 gün kaldık. Daha sonra takip eden aylarda 4 kez daha geldik. Normal şartlarda gelmemize gerek bile yoktu çünkü fitoterapi ve havas ilmi için yüzyüze olmaya gerek yok. Hocamızın bize önerdiği bitkisel takviyelerle yeniden hayata döndük diyebiliriz” dedi.

Reishi Mantarı ve Havas İlmi

Aydınlı Mehmet Hoca tarafından İbrahim Aygül’ün tedavisinde kilit rol oynayan bitkisel takviyenin Reishi Mantarı olduğu bilgisine ulaşıldı. Aygül’ün tedavisine başlayan Aydınlı Mehmet Hoca ve çalışma arkadaşlarının bitkisel takviyeyle tümörün büyümesini durdururken başka organlara sıçramamasını sağladı.

Havas ilmi yardımıyla İbrahim Aygül’e manevi destek sağlayan Aydınlı Mehmet Hoca’nın yaşanan süreçte hasta ve yakınlarının moralinin yüksek tutulması için yoğun çaba gösterdiği öğrenildi.

Doktorlar yapılacak birşeyin olmadığını söyledi

İbrahim Aygül’e konulan 5.evre kanser teşhisinden sonra doktorların sıradan kanser tedavisinden farklı olarak bir şey önermediğini söyleyen Aygül, “Doktorlar pek fazla bir şey yapılamayacağını söylemişti. Ancak Aydın’da yaşadığımız süreç bize ve tüm Türkiye’ye gösterdi ki; Kanser tedavisinde alternatif yöntemlerin mutlak faydası var” şeklinde konuştu.

Aydınlı Mehmet Hoca : “Dünya ayet üzerine kurulmuştur”

Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Aydınlı Mehmet Hoca, “Öncelikle şifa bekleyen herkese şifa diliyorum. Ecel gelmeden insan ölmez. Bizim burada yaptığımız Cenab-ı Hakkın bize verdiği nimetlerden ve ilimlerden faydalanmak. Bundan öteye kimse geçemez. Derdi veren Allah şifasını da veriyor. Biz hastalarımıza gelecek ile ilgili bilgi vermiyoruz. Kimseye herhangi bir umut dağıtmıyoruz. Bu olayda gördüğümüz gibi Reishi mantarının kanser tedavisinde ki önemini tüm Türkiye’ye kanıtladık. Biz gerekli çalışmayı yapıyor, gerisini Allah’a bırakıyoruz. Yasal olmayan hiçbir işimiz yok. Vergimizi veriyoruz ve hem devletimize hem de insanlarımıza karşı görevlerimizi yerine getiriyoruz” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

image

BENZER HABERLER

“BENİ YİNE ÖLDÜRECEKLER” YAYGARASI KOPARAN HAŞMET’E YAN BAKAN BİLE YOK

  Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) mensuplarıyla bağlantısını gösterir mesajları sosyal medyaya düşen

MİNİK EBRU HASTALIĞI AYDINLI MEHMET HOCA SAYESİNDE YENDİ

Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde yaşayan Aydınlı Mehmet Hoca olarak tanınan Mehmet Pala uyguladığı alternatif tedavi yöntemleriyle insanlara

Alman Büyükelçi Dışişleri’ne Çağrıldı!

Almanya’nın Ankara Büyükelçisi Martin Erdmann, yaşanan son gelişmelerle ilgili olarak Dışişleri Bakanlığına çağrıldı. “DUYULAN

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz